T.K. Čtyřlístek

Oblast
Jihočeská oblast

TK Čtyřlístek byl založen 11. 11. 1993 Bořkem, Hančí a Klokanem. Každý týden ve středu se scházíme v klubovně v Lannově loděnici v Českých Budějovicích. Na schůzkách uzlujeme, luštíme šifry, tvoříme a hrajeme nejrůznější hry, abychom se navzájem poznali, pobavili se a něco nového se naučili. Každý právoplatný člen oddílu musí splnit Zkoušku táborníka, složit slib a podepsat se na Listinu úmluvy u slavnostního ohně.
Jednou za měsíc jezdíme na víkendové výpravy. Dálava, Rachačka, Švýcarák nebo Pořešín nám poskytují zázemí, kde můžeme trávit společně čas a prohlubovat svá přátelství při hraní náročnějších her nebo zpívání u kytary. Také jezdíme na vodu, chodíme na vandry a účastníme se mezioddílových klání jako jsou Hry v Novohradských horách.

Celý školní rok netrpělivě čekáme na letní tábor. Nejčastěji jezdíme na Dálavu, kde spíme v podsadách a 14 dní trávíme jako piráti, žáci Školy čar a kouzel nebo husité. Nebojíme se však ani změnit prostředí a vyrazit na vodácký tábor. Díky skvělé partě dětí, instruktorů a vedoucích nám ze společných akcí zůstávají vzpomínky na celý život.

48.974225753333, 14.458541979999