CVVZ 2020: Sdílej své zkušenosti ON-LINE

Sdílej své zkušenosti, to je hlavní motto letošního ročníku Celostátní vzájemné výměny zkušeností. Tradičně je Cé Vé Vé Zetka, jak se akci také říká, víkendové setkání všech, kteří se věnují volnému času dětí a mládeže. Letošní 29. ročník připravují členové Jihočeské oblasti České tábornické unie (ČTU) a z původně plánovaných Českých Budějovic akci přesouvají na internet, proběhne v prodlouženém termínu 13. – 29. listopadu. 
Akce je jedinečná tím, že se každý rok mění tým organizátorů i místo konání. V přátelském prostředí se vzájemně inspirují profesionálové, dobrovolníci i nadšenci a z víkendu nabitého zážitky si odvážejí spoustu nových zkušeností a motivace do další činnosti s dětmi. Na jednom místě se setkávají táborníci, skauti, pionýři, tomíci a mnozí další. Přestože pocházejí z různých organizací, rychle zjišťují, že v praxi čelí podobným výzvám a mohou se od sebe mnohé naučit. Díky sdílení zkušeností navazují nová přátelství a rozšiřují si obzory. 

Letošní ročník bude netradiční. Osobně se setkat nemůžeme, takže CVVZka musí proběhnout v jiném formátu, než jak ji známe. Na speciálně připraveném webu budou ke zhlédnutí videa od pátku 13. listopadu od 18:00 až do neděle 29. listopadu. Budeš tak mít dostatek času si prohlédnout vše, co Tě zaujme. Věříme, že i když bude letošní ročník netradiční, bude plný inspirace, nápadů a motivace do další činnosti s dětmi a mládeží. Sdílej své zkušenosti s ostatními, staň se součástí letošní CVVZky. Těšíme se na Tebe. 
Bližší informace o akci jsou k dispozici na webu akce www.cvvz.cz a na Facebooku (https://www.facebook.com/cvvz.cz/).

Facebook stránka události